AZ ÖRÖM JÓGÁJA
HÉTFŐNKÉNT 15.30-17.00 óráig.
Információ és bejelentkezés: (+36)308832446
Az ÖRÖM JÓGÁJA – Jógagyakorlás Hat-ha alapokon VAnCsi vezetésével, kezdők számára is.
Utána – BEFELÉ FIGYELÉS meditáció 17:30-ig.
“Where there is joy, there is creation. Know the nature of joy.” ― Chandogya Upanishad
*** AHOL AZ ÖRÖM, OTT A TEREMTÉS. iSMERD AZ ÖRÖM TERMÉSZETÉT ***
Tudtad?
..a jógagyakorlás nem csak a testednek tesz nagyon jót, olyan dolgokhoz is hozzásegít, mint pl. felülkerekedsz a problémákon, könnyebben megoldod, összeszedettebb, hatékonyabb leszel, jobb kedved lesz, elkezded jobban szeretni magadat, több örömöt, lazaságot tapasztalsz..?
Szeretnéd a napjaidat frissen tölteni, a tennivalókat jobban bírni, jobb hangulatban lenni, éjszaka jól aludni, érzelmileg stabilabb lenni, nagyobb békében lenni magaddal és a viilággal, egy nagyobb rálátásból a lényeget jobban meglátni, többet örülni..?
Gyere és jógázz velünk! Előképzettség nem kell hozzá, a gyakorlatokat a legtöbben meg tudják csinálni, ami nehezebben megy, azt a saját képességeid szerint végzed.
Legyél részese annak a csodának, amiben a tested, a magadra fordított figyelmed és egy több évezredes kultúra összhangja belső nyugalommá alakítja a feszült, stresszes izmaidat és idegrendszeredet, és megőrzi ill. megújítja a rugalmasságodat! Emellett megajándékoz a közösségben, együtt létrehozott energia felemelő élményével. : )
Hétfőnként találkozunk a Hétholdházban 15:30-tól 17:00-ig, utána lehetőséged van egy tökéletesen relaxáló meditációra, a kivételes hatású Befelé Figyelésre!
Kényelmes öltözék szükséges, és a jelenléted.
https://www.facebook.com/Jóga-VAncsival-1606092969614399/
Egy alkalom ezernyolcszáz, tíz alkalmas bérlettel ezerötszáz. Ha maradsz az óra után, akkor a meditációval együtt. Első alkalom nyolcszáz. Diák, gyes, nyugdíjas, álláskereső kedvezmények.
A vendégednek és neked a következő bérlet tizenegy alkalmas.
Ha kérdésed van, vagy valamit szeretnél megbeszélni, hívhatod a (+36)308832446-os számot.
Vissza