A BOLDOG PÁRKAPCSOLAT MEGTEREMTÉSE – DEEKSHA PROGRAM

ÚT AZ ÖNVALÓHOZ PROGRAMSOROZAT

Fókuszban a kapcsolataink

Szeretettel várunk egy csodálatos estére, ahol a múltbeli és jelenlegi párkapcsolataink gyógyulásán dolgozunk, azon, hogy kivirágozhasson az életünkben a szerelem.

2016. NOVEMBER 10. 19.00 – 21.30-IG – A BOLDOG PÁRKAPCSOLAT MEGTEREMTÉSE

Előzetes bejelentkezés szükséges a kriszti.oneness@gmail.com e-mail címen.

A párkapcsolat az kapcsolat, amely a legtökéletesebb boldogságot és a legnagyobb szenvedést tudja adni.

A párunk ugyanis nem más, mint a tükrünk, melyben felerősödnek mindazok a tulajdonságaink, melyeket szeretünk vagy éppen elutasítunk önmagunkban.

A este folyamán megnézzük, hogy honnan erednek azok a sérüléseink, lelki blokkjaink, amelyek akadályozzák a virágzó párkapcsolat kialakulását. Melyek azok a mintáink, amelyek hatására konfliktus/el nem fogadás/harag stb… fészkeli be magát a kapcsolatainkba. Megvizsgáljuk, hogy milyen fájdalmakat hozunk a szüleinktől, a volt párjainktól, melyek esetleg negatívan befolyásolják a jelenlegi párkapcsolatunkat. Illetve hogy mi lehet az oka annak, ha valaki nem tud párkapcsolatot/harmonikus párkapcsolatot létesíteni.

A program  során indiai gyakorlatokkal, meditációval és a deeksha erejével dolgozunk a boldog, harmonikus párkapcsolatért.

Helyszín: Hétholdház (II. Lövőház utca 24., félemelet 1.)
Időpont: 2016. 11. 10. (csütörtök) 19–21.30-ig
Hozzájárulás: 3500 Ft

Előzetes bejelentkezés szükséges a kriszti.oneness@gmail.com e-mail címen.

TOVÁBBI PROGRAMOK NOVEMBERBEN:

November 17.: Önelfogadás, önmagad szeretete – Megvizsgáljuk, hogy mennyire vagyunk képesek elfogadni önmagunkat – a tulajdonságainkat, az élethelyzetünket, a döntéseinket, a kapcsolatainkat, a testünket stb… Mennyire hiszünk önmagunkban és milyen hiedelmek akadályoznak abban, hogy boldogan, az álmaink szerint élhessünk.

November 24.: 64 deeksha áldásadóknak – A szentséges folyamat során meghatározott módon 64 deekshát adunk és 64 áldást fogadunk.

SZERETETTEL VÁRUNK! KRISZTI & GÁBOR

Bretán Krisztina

egység tréner – deekshaadó, jógaoktató

e-mail: kriszti.oneness@gmail.com

Vissza
Kihagyom ezt a kérdést
Bőséget, anyagi jólétet

Ne hagyd, hogy családi rendszeredből fakadó azonosulásaid, sorsátvételeid, önszabotáló hitrendszered megakadályozza kitejesedésedet! Boldogságra, a bőség megélésére születtél! (+36)306844341

Ideális testsúlyt, fogyni / hízni

Gyere, szépítsd az arcod, harmonizáld a tested, had jelenjen meg bennük lelked ékessége! Merd elhinni szépségedet! (+36)306844341

Gyermekáldást
Tudatosságot, spirituális fejlődést

Ha a lélek tapasztalni. teremteni vágyik, testet ölt. De soha ne feledd, ez csupán egy forma... +36)306844341

Nőiségem / férfiasságom kibontakozását

A dualitás világában csodás lehetőség megélni a női-férfi minőséget. Gyere,, teljesedj ki! (+36)306844341

Érzelmi / szexuális blokkok oldását

Gyere, tárd fel a sérüléseidet, gyógyítsd a káprázat sebeit! A csodákat engedd meg, engedd be... (+36)306844341

Párkapcsolatot

Megélni az Egységet... a másikkal... a világgal... önmagammal... hisz mind ugyanazt jelenti... (+36)306844341